Spar nesten 500 kroner på Conta årsoppgjørsprogram for AS

Nå kan nye og tidligere Conta kunder gjøre årsoppgjøret for AS enda rimeligere. Kjøp Conta Årsoppgjør gjennom oss og spar nesten 500 kroner.

Som kjent må alle AS levere skattemelding via system. Du kan gjøre regnskapet i regneark og årsoppgjøret med Conta, og få markedets rimeligste kombinasjon av regnskapsprogram+årsoppgjør. Vi har et ekstra godt tilbud til nye og tidligere Conta kunder.

Conta samarbeidet fortsetter

Dere som har benyttet vårt tilbud tidligere og valgt å fortsette med Conta og den gode funksjonaliteten de tilbyr, skal ikke lenger kjøpe Conta via jithomassen.no, siden dere har et aktivt abonnement hos Conta allerede.

Dette tilbudet gjelder:

  • Helt nye Conta kunder
  • Tidligere kunder (uten aktivt abonnement)

Det betyr at du også kan kjøpe Conta Årsoppgjør gjennom oss til redusert pris hvis du tidligere har gjort det samme, men sagt opp abonnementet ditt.  Vær klar for et brukervennlig og smertefritt årsoppgjør!

Kjøp Conta Årsoppgjør

“Vi er glade for å fortsette vårt samarbeid med jithomassen.no, og ønsker alle brukere et godt årsoppgjør!”

david

David Gjerde
Key Account Manager
Conta AS

Tilbudet gjelder alle lesere av jithomassen.no, ikke bare XCELLO kunder. Spar inntil 474 kroner på Conta Årsoppgjør 2025

Ordinær pris Conta årsoppgjør er 1499 kroner, men gjennom jithomassen.no får du over 25% rabatt og betaler kun 1120 kroner (priser eksklusive mva).

Det betyr en besparelse på 379 kroner for ditt AS hvis du er mva-registrert, og en betydelig rabatt på 474 kroner hvis du ikke er mva-registrert.

Pris hos Conta: 1499 kroner (ekskl. mva)

Pris hos JI Thomassen.no: 1120 kroner (eksklmva)

Dette er egentlig ikke noe å tenke på hvis du likevel må levere skattemeldingen for ditt AS. Du får nøyaktig den samme årsoppgjørsmodulen som de som betaler full pris.

Slik får du rabatt på 1-2-3

1
Kjøp Conta Årsoppgjør fra jithomassen.no
For å benytte rabatten må du kjøpe Conta Årsoppgjør på jithomassen.no
2
Registrer deg hos Conta

Etter kjøpet kan du registrere deg hos Conta. Vi sørger for at du IKKE får faktura fra Conta.

3
Start årsoppgjøret med Conta

Da er alt klart for å starte på årsoppgjøret med Conta. Se tilsendt info (pkt. 1) som utgangspunkt. 


Kjøp Conta Årsoppgjør

Skrevet av Jan Inge Thomassen

Regnskapsfører med fokus på småbedrifter og tilgjengelig regnskapsinformasjon for alle. Har vært med fra DOS til web og opparbeidet variert erfaring fra en bransje i utvikling. Daglig leder i JITR AS. Statsautorisert regnskapsfører.

Lei av dansende grafer og kolonnediagram?

XCELLO har kun det nødvendige for regnskapet til en liten virksomhet.

Legg igjen en kommentar

jithomassen.no benytter informasjonskapsler (cookies). Les mer